BOLU KİRALIK OYUN MAKİNALARI ,BİLECİK KİRALIK OYUN MAKİNALARI ,ADAPAZARI KİRALIK OYUN MAKİNALARI ,SAKARYA KİRALIK OYUN MAKİNALARI,HENDEK KİRALIK OYUN MAKİNALARI,ZONGULDAK KİRALIK OYUN MAKİNALARI,DİLOVASI KİRALIK OYUN MAKİNALARI,KAYNAŞLI OYUN MAKİNALARI,A BOKS,MASAJ KOLTUĞU,LANGIRT,ATARİ,OYUN MAKİNALARI,KEPÇE,BOKS,OYUNCAK MAKİNASI,CEP ŞARJ CİHAZ...           • BOLU VE ÇEVRE İLLERE KİRALIK BOKS,MASAJ KOLTUĞU,LANGIRT,ATARİ,OYUN MAKİNALARI,KEPÇE,BOKS,OYUNCAK MAKİNASI,CEP ŞARJ CİHAZ...           • KİRALIK BOKS,MASAJ KOLTUĞU,LANGIRT,ATARİ,OYUN MAKİNALARI,KEPÇE,BOKS,OYUNCAK MAKİNASI,CEP ŞARJ CİHAZ...           • KİRALIK OTOMATLAR BOKS,MASAJ KOLTUĞU,LANGIRT,ATARİ,OYUN MAKİNALARI,KEPÇE,BOKS,OYUNCAK MAKİNASI,CEP ŞARJ CİHAZ...           • cep Telefonu Şarj Cihazı,Masaj Koltuğu,Air Hokey,Langırt,Kıddrıce Kurulumu BOLU VE ÇEVRE İLLERE CEP TELEFONU ŞARJ OTOMATI,MASAJ KOLTUĞU,AİR HOKEY,LANGIRT,KIDDRİCE % &...           • 1 TL Cep Telefonu Şarj Cihazı ...           • BARİYER ADANA,ADIYAMAN,AFYON,AĞRI,AMASYA,ANKARA,ANTALYA,ARTVİN,AYDIN,BALIKESİR,BİLECİK,BİNGÖL,BİTLİS,...           • TURNİKE ADANA,ADIYAMAN,AFYON,AĞRI,AMASYA,ANKARA,ANTALYA,ARTVİN,AYDIN,BALIKESİR,BİLECİK,BİNGÖL,BİTLİS,...           • Akıllı Cep Şarj Çihazı Otomatı ÇOK YAKINDA YENİ ÜRÜNÜMÜZÜ SATIŞA SUNACAĞIZ....           • Kablosuz Garson Çağırma Butonu ...           
Menü
Site İçi Arama
İstatistikler
Toplam: 453413
Aktif: 2
Bugün: 90
Dün: 93
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Anket
WEB SİTESİNDE İSTEDİĞİNİZ ÜRÜN BİLGİSİNE ULAŞABİLİYORMUSUNUZ.?
EVET
HAYIR
KISMEN
ULAŞAMIYORUM

Sonuçları Göster
Geçmiş Anketler

Fotoselli Cam KapılarTeknik Özellikler:

#  Kapıların hareketini sağlayan sistem, tek motorla itme ve çekmeyi sağlayacak kapasitede (24 VDC/70 W) fırçasız motora sahiptir.

#  Kayar kapı sistemi dünyadaki kayar kapı normlarının özelliklerine sahip, imalatında kullanılan malzemeler itibariyle ISO, TUV ve CE uluslararası kalite belgelerine sahiptir.

#  Kapı açık kalma süresi, kanat açılma ve kapanma hızı, kapı açılmada frenleme ve fren oranı, kapanmada frenleme ve fren oranı, açılmada ve kapanmada fren noktalarının tayini oransal olarak ayarlanabilmektedir.

#  Kapının açılma ve kapanma hızı oransal olarak ayarlanabilmektedir. Açılma hızı kapanma hızından daha fazladır. Açılma hızı 400-1100 mm/sn arasında ayarlanabilmekte, kapanma hızı da açılma hızının % 70’i oranında ve yine ayrıca ayarlanabilmektedir.

#  Kapının açık kalma süresi 0-20 sn. arasında ayarlanabilmektedir.

#  Mekanizma taşıma kapasitesi iki kanat için 2x150 Kg, tek kanat için 1x250 kg.dır.

#  Mekanizma devreye girdiğinde otomatik olarak açma – kapama mesafelerini tayin etmekte ve en son verilen ayarları kontrol ederek normal çalışma pozisyonuna geçmektedir.

#  Mikroişlemcinin hafızası elektrik kesilmelerinde en son verilen değerleri süresiz hafızasında silinmeden saklayabilmekte ve elektrik geldiğinde yeniden ayar yapmadan en son verilen değerlere göre otomatik olarak devreye girmektedir.

#  Mekanizma motorunun kapasitesi sürekli (durmaksızın) açılıp kapanmaya uygun imal edilmiştir.

#  Radarın algılama açısı, algılama mesafesi ve algılama hassasiyeti dijital olarak ayarlanabilmektedir. Ayrıca algılama açısı ve mesafesi hareketli kafa sayesinde mekanik olarak da ayarlanabilmektedir.

#  Kapı kanatlarının arasında, radar alanı dışında kalan çizgide bir cismin bulunması halinde kapı kanatlarının cismi sıkıştırmaması için emniyet fotoseli bulunmaktadır.

#  Kapı motoru sessiz çalışan 24 V DC fırçasız tip ve sürekli çalışmaya uygundur.

#  Mekanizmaya enerji girişi 220V AC, 50 Hz’dir ve mekanizma 80-250 Volt arasındaki voltaj değişimlerini düzelten siwiçmoda sahiptir.

#  Elektrik kesilmelerinde kapı kanatları elle de açılabilmektedir.

#  Kapılarda kullanılan profil ve cam sistemleri standart sistemlere göre minimum %50 enerji tasarrufu sağlamaktadır.

#  Kullanılacak alüminyum isteğe uygun renkte elektrostatik toz boya olarak yapılmaktadır.

#  Kanat bileşiminde kullanılacak fitiller ve özel alüminyum detaylarla (kenetli sistem alüminyum profiller kullanılarak) sızdırmazlık sağlanmaktadır.

#  Çarpma sonucu hareketli kanatların raydan çıkmasını önleyecek sistemlere sahiptir.

#  Kapıda kullanılan camlar kırıldığında dağılmayan 4+4 şeffaf lamine camlardır.