BOLU KİRALIK OYUN MAKİNALARI ,BİLECİK KİRALIK OYUN MAKİNALARI ,ADAPAZARI KİRALIK OYUN MAKİNALARI ,SAKARYA KİRALIK OYUN MAKİNALARI,HENDEK KİRALIK OYUN MAKİNALARI,ZONGULDAK KİRALIK OYUN MAKİNALARI,DİLOVASI KİRALIK OYUN MAKİNALARI,KAYNAŞLI OYUN MAKİNALARI,A BOKS,MASAJ KOLTUĞU,LANGIRT,ATARİ,OYUN MAKİNALARI,KEPÇE,BOKS,OYUNCAK MAKİNASI,CEP ŞARJ CİHAZ...           • BOLU VE ÇEVRE İLLERE KİRALIK BOKS,MASAJ KOLTUĞU,LANGIRT,ATARİ,OYUN MAKİNALARI,KEPÇE,BOKS,OYUNCAK MAKİNASI,CEP ŞARJ CİHAZ...           • KİRALIK BOKS,MASAJ KOLTUĞU,LANGIRT,ATARİ,OYUN MAKİNALARI,KEPÇE,BOKS,OYUNCAK MAKİNASI,CEP ŞARJ CİHAZ...           • KİRALIK OTOMATLAR BOKS,MASAJ KOLTUĞU,LANGIRT,ATARİ,OYUN MAKİNALARI,KEPÇE,BOKS,OYUNCAK MAKİNASI,CEP ŞARJ CİHAZ...           • cep Telefonu Şarj Cihazı,Masaj Koltuğu,Air Hokey,Langırt,Kıddrıce Kurulumu BOLU VE ÇEVRE İLLERE CEP TELEFONU ŞARJ OTOMATI,MASAJ KOLTUĞU,AİR HOKEY,LANGIRT,KIDDRİCE % &...           • 1 TL Cep Telefonu Şarj Cihazı ...           • BARİYER ADANA,ADIYAMAN,AFYON,AĞRI,AMASYA,ANKARA,ANTALYA,ARTVİN,AYDIN,BALIKESİR,BİLECİK,BİNGÖL,BİTLİS,...           • TURNİKE ADANA,ADIYAMAN,AFYON,AĞRI,AMASYA,ANKARA,ANTALYA,ARTVİN,AYDIN,BALIKESİR,BİLECİK,BİNGÖL,BİTLİS,...           • Akıllı Cep Şarj Çihazı Otomatı ÇOK YAKINDA YENİ ÜRÜNÜMÜZÜ SATIŞA SUNACAĞIZ....           • Kablosuz Garson Çağırma Butonu ...           
Menü
Site İçi Arama
İstatistikler
Toplam: 448719
Aktif: 1
Bugün: 61
Dün: 271
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Anket
WEB SİTESİNDE İSTEDİĞİNİZ ÜRÜN BİLGİSİNE ULAŞABİLİYORMUSUNUZ.?
EVET
HAYIR
KISMEN
ULAŞAMIYORUM

Sonuçları Göster
Geçmiş Anketler

MASA FUTBOLU OTOMATI (LANGIRT)


% 100 YERLİ ÜRETİM

ÜRÜN FİYATI :2.000 TL.


 

 

 

MASA FUTBOLU ARENA - LANGIRT Kullanım yerleri:

Eğlence Merkezleri, Kafeler, Parklar, Okullar, Oyun salonları, Düğün Salonları İnsanların zaman geçirebileceği bütün noktalarda kullanılabilinecek bir cihaz. Ne kadar kazanırsınız ? Koyduğunuz yerin potansiyeline göre ayda ortalama 1000 TL para kazanabilirsiniz. Zengin Olmaya Hazırmısınız ?

Ürün Özellikleri :

* Cihaz Tam Profesyonel, Elektronik ve Tam Otomatik bir yapıya sahiptir.

* Jeton veya Madeni Para ile çalışabilen hasas elektronik mekanizmabulunmaktadır.

* Cihaz gelişmiş programlabilir bir özelliğe sahiptir. Bu özelliğinden dolayı istenilen miktarda jeton veya madeni para ile çalışabilir (Normalde 1 adet jeton veya madeni para ile çalışır. Siz programdan 1’den 5’e kadar jeton veya madeni para ile çalıştırabilirsiniz).

* Atılan jeton veya madeni para adedini iç kısımdaki dijital ekranda gösterir.

* Jeton veya madeni para atılınca “ hoş geldiniz, bol şanslar “ diye müşteriye hoş bir karşılama sunar. * Topların langırt dışına çıkmaması için kafes ve oyun alanı üzerinde güçlü temperli cam bulunmaktadır.

* Maç alanı güçlü led aydınlatma ile aydınlatılmıştır. * Gol esnasında Skorboardlar ve ışıklar animasyon yapar, Taraftar sesi eşliğinde gol sesi oyuna eğlence katmaktadır. * Gelişmiş yazılımı sayesinde içerisinde bulunan toplar bitiğinde yine skorboardlar ve ışıklar animasyon yapar, taraftar sesi eşliğinde şampiyon diye ses vermektedir. Bunun gibi gelişmiş özellikler müşterileri çekmekte ve daha fazla kazanç sağlamaktadır. Ölçüler & Ebatlar : Oyun Alanı : 115cm x 70cm Dış Ebat : 145cm x 118cm Yükseklik : 92cm Ağırlık : 80 Kg Teknik Özellikler :

* Tamamen Elektronik sistem yapısı

* Üst yapı 24mm ve 20mm mdf yapım üzeri reklam kaplama

* Paslanmaz krikolu ayaklar sağlam tutturulmuş iç yapı

* Oyuncu boruları 18mm x 2mm sağlam çelik çekme

* Kollar teleskobik, karşı tarafa çıkmaz * Oyun performansını arttırma amacı ile oyuncu boruları rulman flanşlıdır

* İçerisinde kilitli kasa mevcuttur

* Sağlam darbeye dayanıklı 4mm temperli cam saha üstü ve altında mevcuttur

* Topların dışarıya çıkmaması için kafesli koruma bulunur

* Elektronik numaratör ile atılan jeton veya madeni para sayısını görebilme imkanı mevcuttur.

* Aylık ortalama 5 tl elektrik sarfiyatı yapar.