BOLU KİRALIK OYUN MAKİNALARI ,BİLECİK KİRALIK OYUN MAKİNALARI ,ADAPAZARI KİRALIK OYUN MAKİNALARI ,SAKARYA KİRALIK OYUN MAKİNALARI,HENDEK KİRALIK OYUN MAKİNALARI,ZONGULDAK KİRALIK OYUN MAKİNALARI,DİLOVASI KİRALIK OYUN MAKİNALARI,KAYNAŞLI OYUN MAKİNALARI,A BOKS,MASAJ KOLTUĞU,LANGIRT,ATARİ,OYUN MAKİNALARI,KEPÇE,BOKS,OYUNCAK MAKİNASI,CEP ŞARJ CİHAZ...           • BOLU VE ÇEVRE İLLERE KİRALIK BOKS,MASAJ KOLTUĞU,LANGIRT,ATARİ,OYUN MAKİNALARI,KEPÇE,BOKS,OYUNCAK MAKİNASI,CEP ŞARJ CİHAZ...           • KİRALIK BOKS,MASAJ KOLTUĞU,LANGIRT,ATARİ,OYUN MAKİNALARI,KEPÇE,BOKS,OYUNCAK MAKİNASI,CEP ŞARJ CİHAZ...           • KİRALIK OTOMATLAR BOKS,MASAJ KOLTUĞU,LANGIRT,ATARİ,OYUN MAKİNALARI,KEPÇE,BOKS,OYUNCAK MAKİNASI,CEP ŞARJ CİHAZ...           • cep Telefonu Şarj Cihazı,Masaj Koltuğu,Air Hokey,Langırt,Kıddrıce Kurulumu BOLU VE ÇEVRE İLLERE CEP TELEFONU ŞARJ OTOMATI,MASAJ KOLTUĞU,AİR HOKEY,LANGIRT,KIDDRİCE % &...           • 1 TL Cep Telefonu Şarj Cihazı ...           • BARİYER ADANA,ADIYAMAN,AFYON,AĞRI,AMASYA,ANKARA,ANTALYA,ARTVİN,AYDIN,BALIKESİR,BİLECİK,BİNGÖL,BİTLİS,...           • TURNİKE ADANA,ADIYAMAN,AFYON,AĞRI,AMASYA,ANKARA,ANTALYA,ARTVİN,AYDIN,BALIKESİR,BİLECİK,BİNGÖL,BİTLİS,...           • Akıllı Cep Şarj Çihazı Otomatı ÇOK YAKINDA YENİ ÜRÜNÜMÜZÜ SATIŞA SUNACAĞIZ....           • Kablosuz Garson Çağırma Butonu ...           
Menü
Site İçi Arama
İstatistikler
Toplam: 453408
Aktif: 3
Bugün: 84
Dün: 93
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Anket
WEB SİTESİNDE İSTEDİĞİNİZ ÜRÜN BİLGİSİNE ULAŞABİLİYORMUSUNUZ.?
EVET
HAYIR
KISMEN
ULAŞAMIYORUM

Sonuçları Göster
Geçmiş Anketler

Otopark SistemleriMerkezi Ödemeli Sistem

Tek bir ödeme noktasının bulundugu, girişte alınan park biletinin merkezi ödeme istasyonunda ödendikten sonra, çıkış noktasında bilet okuma kabini tarafından kontrol edildiği sistemdir.

Çıkış Ödemeli Sistem
Her çıkış bariyerinin öncesinde bir ödeme istasyonunun bulunduğu, girişte alınan park biletinin, çıkış noktasında ödendiği sistemdir.

Genel Özellikler

1. Proximity kart veya Barkod basılı kart kullanan abonelik sistemi
2. Çok kullanıcılı, istenilen sayıda biletli ve/veya abone giriş/çıkış noktasının tanımlanabildiği, mevcut abonelik sistemleri ile kolay uyum sağlayabilen yazılım
3. Barkodlu bilet sistemi
4. Girişte, müşteri bileti aldıktan sonra bariyeri açan, bilet sensörlü bilet verme makinası
5. Araç geldiğinde aktif hale gelen giriş/çıkış kabini ve/veya çıkış kasası
6. Bilet yazıcısında, bilet kağıdının bittiğini gösteren sistem
7. RS-485 haberleşme protokolü sayesinde, çok geniş otoparklarda mesafe sorunsuz çalışabilme
8. Çeşitli (Genel günlük, saatlik veya sadece özel günlerde geçerli olan) park tarifeleri tanımlayabilme
9. Otoparka bir abone karti ile birden fazla araç girişini önleyen Anti-Passback sistemi

İsteğe Bağlı Özellikler

1. Girişte standart olarak bulunan park bileti veren butona ilave olarak, servis bileti veren buton. Servis hizmeti yazılımda ihtiyaca göre tanımlanabilir. Örnek olarak, yıkama hizmetinin verildiği otoparklarda müşterinin girişte yıkama bileti alabilmesini sağlayan Yıkama Bileti butonu verilebilir.
2. Reklam, çeşitli otopark içi yönlendirme bilgilerinin(boş kat bilgileri, mecburi istikamet hatırlatması gibi) veya abonelere yönelik özel mesajların(aidat ödeme hatırlatması, doğum günü, bayram tebrik mesajları gibi) gösterilebildiği, 240x128 çözünürlüklü, mavi florasan aydınlatmalı grafik LCD ekran
3. Müşterinin bileti koparmasını gerektiren perforeli bilet verme sistemi yerine, bileti tamamen kesen, kesicili bilet verme sistemi
4. Otopark Boş/Dolu göstergesi

Sistemin Çalışması:Biletli Giriş İşlemi:

Sistem bilet kabinin önündeki araç sensörünün otoparka girmek için gelen aracı algılamasıyla aktif hale geçer. Bilet verme düğmesinin ve abone kart okuyucusunun üzerindeki lambalar gelen müşteriyi yönlendirmek için yanar. Müşteri bilet düğmesine bastıktan sonra, üzerinde giriş zamanının ve genel otopark kurallarının olduğu bilet basılıp, müşteriye uzatılır. Müşteri bileti aldıktan sonra, bariyer otomatik olarak açılır. Bariyer altındaki araç sensörünün müşteri girişini algılamasından sonra bariyer otomatik olarak kapanır. Tüm bu işlemler istenildiğinde raporlanabilmesi için sistemin bilgi bankasına kaydedilir.

Biletli Çıkış İşlemi:

Sistem, ödeme noktasının önündeki araç sensörünün otoparktan çıkmak için gelen aracı algılamasıyla aktif hale geçer. Bu esnada abone kart okuyucusunun üzerindeki lamba yanar ve ödeme noktasında bulunan PC’nin ekranına “GİDEN ARAÇ EKRANI” gelir. Ödeme noktasında bulunan görevli, müşteriden aldığı bileti, barkod okuyucusuna okutur. Ekrana daha önceden girilmiş olan park tarifesine uygun olarak hesaplanmış olan, müşterinin ödemesi gereken ücret gelir. Görevli tahsilatı yaptıktan sonra onay amaçlı olarak [ENTER] tuşuna basar, ve bariyer otomatik olarak açılır. Bariyer altındaki araç sensörünün müşteri çıkışını algılamasında sonra, bariyer otomatik olarak kapanır. Tüm bu işlemler istenildiğinde raporlanabilmesi için sistemin bilgi bankasına kaydedilir.

Abone Giriş İşlemi:

Sistem bilet kabinin önündeki araç sensörünün otopark girmek için gelen aracı algılamasıyla aktif hale geçer. Bilet verme düğmesinin ve abone kart okuyucusunun üzerindeki lambalar gelen aboneyi yönlendirmek için yanar. Abonenin, abone kartını, bilet kabinin üzerindeki kart okuyucusuna göstermesiyle, sistem tarafından kart doğrulaması yapılır. Eger kart geçerli ise, ve daha önce otoparka bu kart kullanılarak başka araç girişi yapılmadıysa bariyer otomatik olarak açılır. Aksi takdirde abone, uyarı sinyali ile uyarılır ve bariyer açılmaz. Bariyer altındaki araç sensörünün müşteri girişini algılamasından sonra bariyer otomatik olarak kapanır. Tüm bu işlemler istenildiğinde raporlanabilmesi için sistemin bilgi bankasına kaydedilir.

Abone Çıkış İşlemi:

Sistem, ödeme noktasının önündeki araç sensörünün otoparktan çıkmak için gelen aracı algılamasıyla aktif hale geçer. Bu esnada abone kart okuyucusunun üzerindeki lamba yanar ve ödeme noktasında bulunan PC’nin ekranına “GİDEN ARAÇ EKRANI” gelir. Abonenin, abone kartını, ödeme noktasında bulunan kart okuyucusuna göstermesiyle, sistem tarafından kart doğrulaması yapılır. Eger kart geçerli ise, ve otoparka bu kart kullanılarak araç girişi yapılmışsa bariyer otomatik olarak açılır. Aksi takdirde abone, uyarı sinyali ile uyarılır ve bariyer açılmaz. Bariyer altındaki araç sensörünün müşteri çıkışını algılamasından sonra bariyer otomatik olarak kapanır. Tüm bu işlemler istenildiğinde raporlanabilmesi için sistemin bilgi bankasına kaydedilir.