BOLU KİRALIK OYUN MAKİNALARI ,BİLECİK KİRALIK OYUN MAKİNALARI ,ADAPAZARI KİRALIK OYUN MAKİNALARI ,SAKARYA KİRALIK OYUN MAKİNALARI,HENDEK KİRALIK OYUN MAKİNALARI,ZONGULDAK KİRALIK OYUN MAKİNALARI,DİLOVASI KİRALIK OYUN MAKİNALARI,KAYNAŞLI OYUN MAKİNALARI,A BOKS,MASAJ KOLTUĞU,LANGIRT,ATARİ,OYUN MAKİNALARI,KEPÇE,BOKS,OYUNCAK MAKİNASI,CEP ŞARJ CİHAZ...           • BOLU VE ÇEVRE İLLERE KİRALIK BOKS,MASAJ KOLTUĞU,LANGIRT,ATARİ,OYUN MAKİNALARI,KEPÇE,BOKS,OYUNCAK MAKİNASI,CEP ŞARJ CİHAZ...           • KİRALIK BOKS,MASAJ KOLTUĞU,LANGIRT,ATARİ,OYUN MAKİNALARI,KEPÇE,BOKS,OYUNCAK MAKİNASI,CEP ŞARJ CİHAZ...           • KİRALIK OTOMATLAR BOKS,MASAJ KOLTUĞU,LANGIRT,ATARİ,OYUN MAKİNALARI,KEPÇE,BOKS,OYUNCAK MAKİNASI,CEP ŞARJ CİHAZ...           • cep Telefonu Şarj Cihazı,Masaj Koltuğu,Air Hokey,Langırt,Kıddrıce Kurulumu BOLU VE ÇEVRE İLLERE CEP TELEFONU ŞARJ OTOMATI,MASAJ KOLTUĞU,AİR HOKEY,LANGIRT,KIDDRİCE % &...           • 1 TL Cep Telefonu Şarj Cihazı ...           • BARİYER ADANA,ADIYAMAN,AFYON,AĞRI,AMASYA,ANKARA,ANTALYA,ARTVİN,AYDIN,BALIKESİR,BİLECİK,BİNGÖL,BİTLİS,...           • TURNİKE ADANA,ADIYAMAN,AFYON,AĞRI,AMASYA,ANKARA,ANTALYA,ARTVİN,AYDIN,BALIKESİR,BİLECİK,BİNGÖL,BİTLİS,...           • Akıllı Cep Şarj Çihazı Otomatı ÇOK YAKINDA YENİ ÜRÜNÜMÜZÜ SATIŞA SUNACAĞIZ....           • Kablosuz Garson Çağırma Butonu ...           
Menü
Site İçi Arama
İstatistikler
Toplam: 459461
Aktif: 2
Bugün: 53
Dün: 378
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Anket
WEB SİTESİNDE İSTEDİĞİNİZ ÜRÜN BİLGİSİNE ULAŞABİLİYORMUSUNUZ.?
EVET
HAYIR
KISMEN
ULAŞAMIYORUM

Sonuçları Göster
Geçmiş Anketler

Ameliyathane KapılarıTeknik Özellikler:


# Kapı kanatları, 24 mm. MDF üzerine çift taraflı laminat kaplı gövde malzemesinin özel alüminyum profilleri ile çerçevelenerek imal edilmektedir. Ayrıca kapı kanadının üzerinde gözetleme penceresi bulunmaktadır. Opsiyonel olarak alüminyum çerçeve yerine paslanmaz çerçeveli olarak da imal edilebilmektedir.
# Kapı her iki taraftan yaklaşım sensörleri veya el-ayak butonları vasıtası ile açılmaktadır.
# Kapıların hareketini sağlayan sistem, tek motorla itme ve çekmeyi sağlayacak kapasitede fırçasız motora sahiptir.
# Kapı açık kalma süresi, kanat açılma ve kapanma hızı, kapı açılmada frenleme ve fren oranı, kapanmada frenleme ve fren oranı, açılmada ve kapanmada fren noktalarının tayini dijtal olarak ayarlanabilmektedir.
# Mekanizma taşıma kapasitesi iki kanat için 2x150 Kg, tek kanat için 1x250 kg’dır.
# Mikroişlemcinin hafızası elektrik kesilmelerinde en son verilen değerleri süresiz hafızasında silinmeden saklayabilmekte ve elektrik geldiğinde yeniden ayar yapmadan en son verilen değerlere göre otomatik olarak devreye girmektedir.
# Mekanizma motorunun kapasitesi sürekli (durmaksızın) açılıp kapanmaya uygun imal edilmiştir.
# Kapı motoru sessiz çalışan 24 V DC fırçasız tip ve sürekli (durmaksızın) çalışmaya uygundur.
# Elektrik kesilmelerinde kapı kanatları elle de açılabilmektedir.
# Kanat bileşiminde kullanılacak fitiller ve özel alüminyum detaylarla (kenetli sistem alüminyum profiller kullanılarak) sızdırmazlık sağlanmaktadır.
# Her bir kanat ray üzerinde 6 (altı) adet tekerlek ile taşınmaktadır.
# Bunlardan 4 (dört) tanesi aşağı raya, 2 (iki) tanesi yukarı raya basmaktadır. Tekerlek üzerinde hareket eden rayda aşındığı zaman değiştirilebilir modüller bulunmaktadır.