BOLU KİRALIK OYUN MAKİNALARI ,BİLECİK KİRALIK OYUN MAKİNALARI ,ADAPAZARI KİRALIK OYUN MAKİNALARI ,SAKARYA KİRALIK OYUN MAKİNALARI,HENDEK KİRALIK OYUN MAKİNALARI,ZONGULDAK KİRALIK OYUN MAKİNALARI,DİLOVASI KİRALIK OYUN MAKİNALARI,KAYNAŞLI OYUN MAKİNALARI,A BOKS,MASAJ KOLTUĞU,LANGIRT,ATARİ,OYUN MAKİNALARI,KEPÇE,BOKS,OYUNCAK MAKİNASI,CEP ŞARJ CİHAZ...           • BOLU VE ÇEVRE İLLERE KİRALIK BOKS,MASAJ KOLTUĞU,LANGIRT,ATARİ,OYUN MAKİNALARI,KEPÇE,BOKS,OYUNCAK MAKİNASI,CEP ŞARJ CİHAZ...           • KİRALIK BOKS,MASAJ KOLTUĞU,LANGIRT,ATARİ,OYUN MAKİNALARI,KEPÇE,BOKS,OYUNCAK MAKİNASI,CEP ŞARJ CİHAZ...           • KİRALIK OTOMATLAR BOKS,MASAJ KOLTUĞU,LANGIRT,ATARİ,OYUN MAKİNALARI,KEPÇE,BOKS,OYUNCAK MAKİNASI,CEP ŞARJ CİHAZ...           • cep Telefonu Şarj Cihazı,Masaj Koltuğu,Air Hokey,Langırt,Kıddrıce Kurulumu BOLU VE ÇEVRE İLLERE CEP TELEFONU ŞARJ OTOMATI,MASAJ KOLTUĞU,AİR HOKEY,LANGIRT,KIDDRİCE % &...           • 1 TL Cep Telefonu Şarj Cihazı ...           • BARİYER ADANA,ADIYAMAN,AFYON,AĞRI,AMASYA,ANKARA,ANTALYA,ARTVİN,AYDIN,BALIKESİR,BİLECİK,BİNGÖL,BİTLİS,...           • TURNİKE ADANA,ADIYAMAN,AFYON,AĞRI,AMASYA,ANKARA,ANTALYA,ARTVİN,AYDIN,BALIKESİR,BİLECİK,BİNGÖL,BİTLİS,...           • Akıllı Cep Şarj Çihazı Otomatı ÇOK YAKINDA YENİ ÜRÜNÜMÜZÜ SATIŞA SUNACAĞIZ....           • Kablosuz Garson Çağırma Butonu ...           
Menü
Site İçi Arama
İstatistikler
Toplam: 459455
Aktif: 1
Bugün: 45
Dün: 378
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Anket
WEB SİTESİNDE İSTEDİĞİNİZ ÜRÜN BİLGİSİNE ULAŞABİLİYORMUSUNUZ.?
EVET
HAYIR
KISMEN
ULAŞAMIYORUM

Sonuçları Göster
Geçmiş Anketler

Ayaklı Cep Telefonu Şarj Otomatı

AYAKLI CEP TELEFONU ŞARJ OTOMATI

 


 

% 100 YERLİ ÜRETİM 

ÜRÜN FİYATI: TL.

ölçüleri:160x50x40 mm 

 

 

 

 

AYAKLI CEP TELEFONU ŞARJ OTOMATI

1- LCD ekran bulunur, video veya resim koyulabilir, istenildiği taktirde reklam verilebilir.

2- 16 şarj çıkış ucu bulunur, 14 çıkışı ile cep telefonu şarjı yapılarbilir, Her model cep telefonunu şarj eder, Europa Standart ucu ile (yeni nesil şarj ucu) bir çok değişik cihaz şarj edilebilir. 1 adet batarya şarj ünitesi, 1 adette 220v priz çıkışı bulunur. Butun uçlar ve çıkışlar cihaz algılamalıdır.

3- Uçlarda, batarya şarj ünitesinde veya priz çıkışında bir kablo arızası veya uç arızası olduğunda cihazımız algılama sistemli çalıştığı için müşterinin parasını geri iade eder.

4- Cihaza atılan madeni para veya jeton sayısı yazılım sayesinde kaydedilir, sıfırlanabilir, şarj süresi ayarlanabilir, kaç adet madeni  para veya jetonla çalışacaksa 5 adete kadar ayarlanabilir.

5- Sisteme bir cihaz takıldığında cihazın takılı olduğu kırmızı led yanar, para atıldığında şarj süresi boyunca yeşil yanar. Şarj süresi tamamlanınca ışıklar söner. Kesinlikle diğer takılan cihazlarla bir karışıklık yaşanmaz.

6- Bayan sesi ile türkçe ve ingilizce konuşarak müşteriye kolay kullanım hizmeti sunar. * Kesinlikle şoklama sistemi ile çalışmadığı için hiç bir telefona,bataryaya yada cihaza zarar vermez.

7- Mümkün Olabildiğince hızlı ve temiz şarj imkanı sağlar.

8- Acil durumlarda önceden şarj çıkarılabilir.

9- Arıza halinde cihaz kendini otomatik olarak kontrol eder ve arızalı olan şarj ucunu çalıştırmaz diğer uçlar çalışmaya devam eder.

10- Şarj uçları özel malzemeden üretilmiş, dayanıklı esnek ve holojendir. Dış ünitedeki led ekran ışıkları sayesinde çok uzaktan bile fark edilebilir.

11- Elektrik tüketimi minumum seviyede olup aylık 5 ile 7 TL arası tüketim yapar. Şebeke hattından gelebilecek elektrik dalgalarına veya kısadevre durumlarına karşı korumalı olup cihaz kendisini güvenliğe alır.

12- Cihaz tamemen Türkiye imalatı olup 2 yıl garantilidir.  

Ekstra Özellikler;

13- Otogarlar, hava alanları, çay bahçeleri, hastaneler, kurumsal binalar, okul kantinleri, büfeler, tatil beldeleri, trafiğe kapalı alanlarda vb. Bir çok alanda kullanım kolaylığı sağlar. * İşletmeci için ekstra gelir, hizmet ve müşteri memnuniyeti sağlar.

14- Kurumsal firmalara jeton tanıma ünitesi olmadan hizmet amaçlı da üretilebilmektedir. * Cihaz kendisini 3 ile 5 ay içerisinde amortize eder bu süre yerin durumuna göre azalıp yükselebilir. * Yeni üretilen cihaz ile birlikte 1 takım yedek uç ve batarya şarj ünitesi verilir. *  Cihaz imalattan sonra güvenli bir şekilde ambalajlanarak kullanıma hazır bir şekilde adrese teslim edilir.

  Orijinal yedek parça hizmeti ile tamamen sorunsuz güvenilir bir hizmet sunulur.

  Her zaman Daha İyisini yapmak İçin Durmadan Çalışmaktayız...