BOLU KİRALIK OYUN MAKİNALARI ,BİLECİK KİRALIK OYUN MAKİNALARI ,ADAPAZARI KİRALIK OYUN MAKİNALARI ,SAKARYA KİRALIK OYUN MAKİNALARI,HENDEK KİRALIK OYUN MAKİNALARI,ZONGULDAK KİRALIK OYUN MAKİNALARI,DİLOVASI KİRALIK OYUN MAKİNALARI,KAYNAŞLI OYUN MAKİNALARI,A BOKS,MASAJ KOLTUĞU,LANGIRT,ATARİ,OYUN MAKİNALARI,KEPÇE,BOKS,OYUNCAK MAKİNASI,CEP ŞARJ CİHAZ...           • BOLU VE ÇEVRE İLLERE KİRALIK BOKS,MASAJ KOLTUĞU,LANGIRT,ATARİ,OYUN MAKİNALARI,KEPÇE,BOKS,OYUNCAK MAKİNASI,CEP ŞARJ CİHAZ...           • KİRALIK BOKS,MASAJ KOLTUĞU,LANGIRT,ATARİ,OYUN MAKİNALARI,KEPÇE,BOKS,OYUNCAK MAKİNASI,CEP ŞARJ CİHAZ...           • KİRALIK OTOMATLAR BOKS,MASAJ KOLTUĞU,LANGIRT,ATARİ,OYUN MAKİNALARI,KEPÇE,BOKS,OYUNCAK MAKİNASI,CEP ŞARJ CİHAZ...           • cep Telefonu Şarj Cihazı,Masaj Koltuğu,Air Hokey,Langırt,Kıddrıce Kurulumu BOLU VE ÇEVRE İLLERE CEP TELEFONU ŞARJ OTOMATI,MASAJ KOLTUĞU,AİR HOKEY,LANGIRT,KIDDRİCE % &...           • 1 TL Cep Telefonu Şarj Cihazı ...           • BARİYER ADANA,ADIYAMAN,AFYON,AĞRI,AMASYA,ANKARA,ANTALYA,ARTVİN,AYDIN,BALIKESİR,BİLECİK,BİNGÖL,BİTLİS,...           • TURNİKE ADANA,ADIYAMAN,AFYON,AĞRI,AMASYA,ANKARA,ANTALYA,ARTVİN,AYDIN,BALIKESİR,BİLECİK,BİNGÖL,BİTLİS,...           • Akıllı Cep Şarj Çihazı Otomatı ÇOK YAKINDA YENİ ÜRÜNÜMÜZÜ SATIŞA SUNACAĞIZ....           • Kablosuz Garson Çağırma Butonu ...           
Menü
Site İçi Arama
İstatistikler
Toplam: 459450
Aktif: 2
Bugün: 40
Dün: 378
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Anket
WEB SİTESİNDE İSTEDİĞİNİZ ÜRÜN BİLGİSİNE ULAŞABİLİYORMUSUNUZ.?
EVET
HAYIR
KISMEN
ULAŞAMIYORUM

Sonuçları Göster
Geçmiş Anketler

Döner KapılarTeknik Özellikler:


# Otomatik döner kapı sistemi, dünyadaki döner kapı normlarının özelliklerine sahip, imalatında kullanılan malzemeler itibariyle ISO 9001, TUV ve CE uluslararası kalite belgelerine sahiptir.
# Sistem kendine özgü profil sistemi ile üç kanatlı veya dört kanatlı olarak yapılabilmektedir.
# Döner kapı kanatlarına çepeçevre monte edilen at kılı fırçalar sayesinde cam ve alüminyumlar çizilmeden, kapının çalışması esnasında istenmeyen toz, sinek vb. şeylerin içeriye girmesini engellenmektedir.
# Sistem yerden dört cm yükseklikteki alt kovan içinde bulunan yataklama rulmanları sayesinde rahatça hareket etmektedir. Hareket sistemi yerden yüksekte çalıştığı için zamanla etkili olan toz, kir ve sudan etkilenmemektedir.
# Bütün kapılar yüksek trafik yüklerine ve çalışma sıklığına göre dizayn edilmiştir.
# Sistem istenilen RAL renginde veya eloksal olarak imal edilmektedir.
# Otomasyon ünitesi; 2 adet microwave radar dedektörün gelen canlı ve cansız maddeleri algılayarak kapıyı aktive etmesi ile döndürmeli ve hareketin bitmesinden sonra ilk orijinal noktada durmasını sağlamaktadır.
# Kanat camları ve yan bombeli camlar (4+4) mm şeffaf lamine camdan imal edilmektedir.
# Tavan alüminyum levha kaplamalı ve istenildiğinde açılarak mekanizma bölümüne bakım ve kontrol yapılabilmektedir.
# Mekanik kilitleme sistemi mevcuttur.
# Yaşlı ve özürlü insanlar için yavaş geçiş sistemi mevcuttur.
# Acil durum emniyet butonu ile acil durumlarda kapının anında durması ve elle kapı kanatları itilerek döndürülmesi sağlayan sistem bulunmaktadır.
# Elektronik emniyet sistemleri (4 adet topuk sensörü ve 2 adet kenar kolon sensörü) bulunmaktadır.
# Elektrik kesintilerinde manuel olarak da kullanılabilmektedir.
# Kapının içinde halojen aydınlatma lambaları bulunmaktadır.