BOLU KİRALIK OYUN MAKİNALARI ,BİLECİK KİRALIK OYUN MAKİNALARI ,ADAPAZARI KİRALIK OYUN MAKİNALARI ,SAKARYA KİRALIK OYUN MAKİNALARI,HENDEK KİRALIK OYUN MAKİNALARI,ZONGULDAK KİRALIK OYUN MAKİNALARI,DİLOVASI KİRALIK OYUN MAKİNALARI,KAYNAŞLI OYUN MAKİNALARI,A BOKS,MASAJ KOLTUĞU,LANGIRT,ATARİ,OYUN MAKİNALARI,KEPÇE,BOKS,OYUNCAK MAKİNASI,CEP ŞARJ CİHAZ...           • BOLU VE ÇEVRE İLLERE KİRALIK BOKS,MASAJ KOLTUĞU,LANGIRT,ATARİ,OYUN MAKİNALARI,KEPÇE,BOKS,OYUNCAK MAKİNASI,CEP ŞARJ CİHAZ...           • KİRALIK BOKS,MASAJ KOLTUĞU,LANGIRT,ATARİ,OYUN MAKİNALARI,KEPÇE,BOKS,OYUNCAK MAKİNASI,CEP ŞARJ CİHAZ...           • KİRALIK OTOMATLAR BOKS,MASAJ KOLTUĞU,LANGIRT,ATARİ,OYUN MAKİNALARI,KEPÇE,BOKS,OYUNCAK MAKİNASI,CEP ŞARJ CİHAZ...           • cep Telefonu Şarj Cihazı,Masaj Koltuğu,Air Hokey,Langırt,Kıddrıce Kurulumu BOLU VE ÇEVRE İLLERE CEP TELEFONU ŞARJ OTOMATI,MASAJ KOLTUĞU,AİR HOKEY,LANGIRT,KIDDRİCE % &...           • 1 TL Cep Telefonu Şarj Cihazı ...           • BARİYER ADANA,ADIYAMAN,AFYON,AĞRI,AMASYA,ANKARA,ANTALYA,ARTVİN,AYDIN,BALIKESİR,BİLECİK,BİNGÖL,BİTLİS,...           • TURNİKE ADANA,ADIYAMAN,AFYON,AĞRI,AMASYA,ANKARA,ANTALYA,ARTVİN,AYDIN,BALIKESİR,BİLECİK,BİNGÖL,BİTLİS,...           • Akıllı Cep Şarj Çihazı Otomatı ÇOK YAKINDA YENİ ÜRÜNÜMÜZÜ SATIŞA SUNACAĞIZ....           • Kablosuz Garson Çağırma Butonu ...           
Menü
Site İçi Arama
İstatistikler
Toplam: 459456
Aktif: 1
Bugün: 48
Dün: 378
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Anket
WEB SİTESİNDE İSTEDİĞİNİZ ÜRÜN BİLGİSİNE ULAŞABİLİYORMUSUNUZ.?
EVET
HAYIR
KISMEN
ULAŞAMIYORUM

Sonuçları Göster
Geçmiş Anketler

Paralı Saç Düzleştirici Devresi

DEVREMİZ (SAAT-DAKİKA-SANİYE)

ZAMAN AYARININ YAPILABİLECEĞİ BİR DEVREDİR

 

ÜRÜN KALİTESİ VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ BİRİNCİ HEDEFİMİZDİR.

REFERANSLARIMIZDAN

ÜRÜNLERİMİZİ KULLANAN MÜŞTERİLERİMİZİ ARAYIP BİLGİ ALABİLİRSİNİZ. 

DEVRELERİMİZ 2 YIL GARANTİLİDİR.


% 100 Yerli Üretimimiz olan zaman devresi Türk mühendis ve teknikerler tarafından,günümüz şartlarına göre otomat sektöründe yılların verdiği birikim ile hazırlanmış olur her türlü olasılığa karşılık ARGE ve denemeler yapılıp satışa sunulmuştur.

 

 

DEVREMİZ 12 VDC İLE ÇALIŞIR.

TÜM OTOMAT MAKİNALARINDA KULLANILABİLİR.

ARADIĞINIZ HERŞEY BU DEVREDE TEK DEVRE ÇOK İŞ ......

ÇAMAŞIR MAKİNASI-KURUTMA MAKİNASI-BİLGİSAYAR-PLAYSTATİON PS3-YIKAMA MAKİNASI-ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE-TÜM OTOMATLARDA GÜVENLE KULLANILABİLİR.

 

 

En:30.5mm Boy:27mm Derinlik:23mm


BAĞLANTI ŞEMASI


 

 

 ZAMAN DEVRESİ ÖN VE ARKA GÖRÜNÜMLERİ


 

 

 

ÇIPLAK DEVRE FİYATI: 1.100 TL+K.D.V

SAÇ KUTULU DEVRE FİYATI: 1.500 TL+K.D.V

 

 

 

 

 

BAĞLANTILARDA VEYA AYARLARDA TAKILDIĞINIZ NOKTADA HER ZAMAN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ.ÜRÜNÜNÜZÜN GARANTİ DIŞINDA KALMAMASI İÇİN BU UYARILARA DİKKAT EDİNİZ.

GARANTİ ŞARTLARI:

Herhangi bir kullanıcı hatasına sebebiyet vermemek ve vermiş olduğumuz garantinin bozulmaması için kart ve display üzerinde su,devreler üzerinde değişiklik,kısa devre ve nemli yerde ürünlerimizin çalıştırlmamasına dikkat etmelidir.jeton kanalları ve adaptör garanti dışındadır.(Garanti dışında kalan jeton kanalı ürünü kullanan müşteri içine yabancı maddeler attığında jeton kanalına zarar vermekte firmamız jeton kanalını müşteri hatası olarak görmektedir.Bağzı işletmelerde Adaptör stabil 220 v AC V. üzerinde çalıştırıdığı yerlerde yüksek voltajdan adaptör arıza vermektedir.Ürünümüzü alan İşletme bu konulara dikkat etmek zorundadır.)Firma olarak müşterilerimizi zor durumda bırakmamak için garanti konusunda her türlü desteği veriyoruz.