BOLU KİRALIK OYUN MAKİNALARI ,BİLECİK KİRALIK OYUN MAKİNALARI ,ADAPAZARI KİRALIK OYUN MAKİNALARI ,SAKARYA KİRALIK OYUN MAKİNALARI,HENDEK KİRALIK OYUN MAKİNALARI,ZONGULDAK KİRALIK OYUN MAKİNALARI,DİLOVASI KİRALIK OYUN MAKİNALARI,KAYNAŞLI OYUN MAKİNALARI,A BOKS,MASAJ KOLTUĞU,LANGIRT,ATARİ,OYUN MAKİNALARI,KEPÇE,BOKS,OYUNCAK MAKİNASI,CEP ŞARJ CİHAZ...           • BOLU VE ÇEVRE İLLERE KİRALIK BOKS,MASAJ KOLTUĞU,LANGIRT,ATARİ,OYUN MAKİNALARI,KEPÇE,BOKS,OYUNCAK MAKİNASI,CEP ŞARJ CİHAZ...           • KİRALIK BOKS,MASAJ KOLTUĞU,LANGIRT,ATARİ,OYUN MAKİNALARI,KEPÇE,BOKS,OYUNCAK MAKİNASI,CEP ŞARJ CİHAZ...           • KİRALIK OTOMATLAR BOKS,MASAJ KOLTUĞU,LANGIRT,ATARİ,OYUN MAKİNALARI,KEPÇE,BOKS,OYUNCAK MAKİNASI,CEP ŞARJ CİHAZ...           • cep Telefonu Şarj Cihazı,Masaj Koltuğu,Air Hokey,Langırt,Kıddrıce Kurulumu BOLU VE ÇEVRE İLLERE CEP TELEFONU ŞARJ OTOMATI,MASAJ KOLTUĞU,AİR HOKEY,LANGIRT,KIDDRİCE % &...           • 1 TL Cep Telefonu Şarj Cihazı ...           • BARİYER ADANA,ADIYAMAN,AFYON,AĞRI,AMASYA,ANKARA,ANTALYA,ARTVİN,AYDIN,BALIKESİR,BİLECİK,BİNGÖL,BİTLİS,...           • TURNİKE ADANA,ADIYAMAN,AFYON,AĞRI,AMASYA,ANKARA,ANTALYA,ARTVİN,AYDIN,BALIKESİR,BİLECİK,BİNGÖL,BİTLİS,...           • Akıllı Cep Şarj Çihazı Otomatı ÇOK YAKINDA YENİ ÜRÜNÜMÜZÜ SATIŞA SUNACAĞIZ....           • Kablosuz Garson Çağırma Butonu ...           
Menü
Site İçi Arama
İstatistikler
Toplam: 459461
Aktif: 5
Bugün: 53
Dün: 378
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Anket
WEB SİTESİNDE İSTEDİĞİNİZ ÜRÜN BİLGİSİNE ULAŞABİLİYORMUSUNUZ.?
EVET
HAYIR
KISMEN
ULAŞAMIYORUM

Sonuçları Göster
Geçmiş Anketler

İKİ JETON KANALLI ZAMAN DEVRESi

 

1.VİDEO İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ. 

 

2.VİDEO İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

ÜRÜN KALİTESİ VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ BİRİNCİ HEDEFİMİZDİR.  

DEVRELERİMİZ 2 YIL GARANTİLİDİR.


% 100 Yerli Üretimimiz olan zaman devresi Türk mühendis ve teknikerler tarafından,günümüz şartlarına göre otomat sektöründe yılların verdiği birikim ile hazırlanmış olur her türlü olasılığa karşılık ARGE ve denemeler yapılıp satışa sunulmuştur.

 

İKİ FARKLI ZAMAN DEVRELERİMİZ VARDIR.

1. DEVREMİZ DAKİKA VE SANİYE AYARLANABİLİR. 

2. DEVREMİZ SAAT VE DAKİKA'YA AYARLANABİLİR.

LÜTFEN ZAMAN DİLİMİNİ BELİRTİNİZ. 

  

ÇİFT KANALLI ZAMAN DEVRESİ

KUTULAR MEDEFE DİR.

 

   ZAMAN DEVRELERİMİZ 2 YIL GARANTİLİDİR.

iki kanallı zaman devresinde jeton ve para ile kullanabilirsiniz.(sürekli müşterilerinize jeton diğer müşteriler tl ile devrenin kullanımını sağlayabilirsiniz)

 

KUTULU DEVRE FİYATI: 

ÇIPLAK DEVRE FİYATI :  

K.D.V. HARİC FİYATLARDIR.

Toplu alımlarda fiyat sorun.

 

ZAMAN SÜRE KONTROL DEVRESİ OTOMATI :
 
 * JETON VEYA BOZUK PARA TANIMA KANALLI
 * İSTENİLEN ZAMAN SÜRE AYARI YAPABİLECEĞİNİZ VE KREDİ VEREBİLECEĞİNİZ.
 * İSTENİLEN DAKİKA VE SANİYE  KADAR ÇALIŞTIRMA, DURDURMA
 * TÜM VOLTAJLARDA KULLANABİLECEĞİNİZ,
 * ÇİFT PARA JETON KANALI AYNI ANDA AKTİF KULALNABİLME. (ÖRNEĞİN: 1.KANAL 0.50 kuruş ile 5 dakika 2.KANAL 1tl İle 10 dakika çalıştırma)YADA 1.KANAL JETON İLE İKİNCİ KANAL BOZUK PARA İLE ÇALIŞABİLİR. 
 * İSTENİLEN PARA MİKTARI İLE TETİKLEME VE KREDİ VERDİRME.
 * AÇMA KAPAMA YAPAN START STOP YADA SÜRE START STOP KONTROLÜ
 * İÇİNE ATILAN PARAYI GÖSTEREN
 * YENİ PARA ATILDIĞINDA EK SÜRE VEREN
 * LCD EKRANLI KONTROL PANELLİ
 * ÇİFT  VOLTAJ KORUMALI ÜRÜNLERİMİZİ YILLARDIR OLDUĞU GİBİ TÜM OTOMATLARINIZ'DA GÜVENLE KULLANABİLİRSİNİZ.

 İKİ KANALLI ZAMAN DEVRESİ AYARININ YAPILMASI

 1- Cihazın Fişini (220 v AC) takınız.

 2- Cihaz ön yüzeyde display kendini denetler geri sayıma başlar.Açıldıktan sonra şimdiye kadar kulanılan atılan toplam jeton-parayı gösterir.

     1. JETON KANALI KREDİLENDİRME AYARI;

  Cihaz kapağını açarak içersinde bulunan zaman devresi üzerinde bulunan MENÜ  butonuna basınız DİSPLAY'de PR.1 görünür.SET butonuna bastığınızda 1J-1 görünür buradan atılan para yada jetona göre kredilendirme yapılması olanağı UP veya DOWN butonları kullanılarak kredilendirme ayarlanabilir.

    1. JETON KANALI DAKİKA VE SANİYE AYARI;

  MENÜ  butonuna basınız DİSPLAY'de PR.1 görünür. UP veya DOWN butonlarını kullanarak PR.2 seçin  SET butonuna bastığınızda ayarlayacağınız 1.JETON KANALININ DAKİKA OLARAK ZAMANINI UP veya DOWN butonları kullanılarak ayarlayıp SET  butonuna basınız.DİSPLAY'de hane SANİYE ayarlama kısmına geçer.UP veya DOWN butonlarını kullanarak SANİYE ayarını yapmış olursunuz.

 2. JETON KANALI KREDİLENDİRME AYARI;

  Cihaz kapağını açarak içersinde bulunan zaman devresi üzerinde bulunan MENÜ  butonuna basınız DİSPLAY'de PR.1 görünür.UP veya DOWN butonlarını kullanarak PR.4 seçin  SET butonuna bastığınızda 1J-1 görünür buradan atılan para yada jetona göre kredilendirme yapılması olanağı UP veya DOWN butonları kullanılarak kredilendirme ayarlanabilir.

2 . JETON KANALI DAKİKA VE SANİYE AYARI;

  MENÜ  butonuna basınız DİSPLAY'de PR.1 görünür. UP veya DOWN butonlarını kullanarak PR.4 seçin  SET butonuna bastığınızda ayarlayacağınız 2.JETON KANALININ DAKİKA OLARAK ZAMANINI UP veya DOWN butonları kullanılarak ayarlayıp SET  butonuna basınız.DİSPLAY'de hane SANİYE ayarlama kısmına geçer.UP veya DOWN butonlarını kullanarak SANİYE ayarını yapmış olursunuz.

 

 

BAĞLANTILARDA VEYA AYARLARDA TAKILDIĞINIZ NOKTADA HER ZAMAN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ.ÜRÜNÜNÜZÜN GARANTİ DIŞINDA KALMAMASI İÇİN BU UYARILARA DİKKAT EDİNİZ.

GARANTİ ŞARTLARI:

Herhangi bir kullanıcı hatasına sebebiyet vermemek ve vermiş olduğumuz garantinin bozulmaması için kart ve display üzerinde su,devreler üzerinde değişiklik,kısa devre ve nemli yerde ürünlerimizin çalıştırlmamasına dikkat etmelidir.jeton kanalları ve adaptör garanti dışındadır.(Garanti dışında kalan jeton kanalı ürünü kullanan müşteri içine yabancı maddeler attığında jeton kanalına zarar vermekte firmamız jeton kanalını müşteri hatası olarak görmektedir.Bağzı işletmelerde Adaptör stabil 220 v AC V. üzerinde çalıştırıdığı yerlerde yüksek voltajdan adaptör arıza vermektedir.Ürünümüzü alan İşletme bu konulara dikkat etmek zorundadır.)Firma olarak müşterilerimizi zor durumda bırakmamak için garanti konusunda her türlü desteği veriyoruz.